DRUŽINA je kreativní studio zabývající se VÝVOJEM A VÝROBOU veřejně prospěšných kampaní. 


MANIFEST

 

Ve studiu Družina propagujeme pouze ty myšlenky, projekty a produkty, kterým sami věříme. Věříme ve změnu, která se děje uvnitř. Věříme v pozitivní východiska a občanskou společnost. Věříme v zisk, který vždy nemusí být vyčíslený penězi. Věříme, že se můžeme živit tím, co nás baví.


SLUŽBY

ADVERTISING

ARCHITECTURE

ART DIRECTION

BRANDING

CAMPAINGS

CONCEPT DEVELOPMENT

GRAPHIC DESIGN

ENVIRONMENTAL

EVENT DESIGN

FILM & VIDEO

ILLUSTRATION

INSTALLATION

NAMING

PHOTOGRAPHY

PRINT

VISUAL IDENTITY

WEBSITE

SOCIAL MEDIA STRATEGY


CORE TEAM

Michaela Klakurková

Creative Director, Idea Maker

Skills: fotografie, scénář, střih, kreativa, copywriting

 

Vizuální umělkyně, fotografka, idea maker a textařka. Studovala fotografii, interaktivní média a mediální komunikaci. Vidí svět skrze drobné detaily, které odrážejí širší realitu. Myslí si, že mnohem dřív, než člověk něco udělá, by měl mít jasnou koncepci, která se pak táhne celou prací jako vodítko. Vnímá spojitosti mezi fenomény a její práce má blízko k sociálním tématům. Svůj tvůrčí potenciál vkládá do kampaní pro neziskový sektor a miluje, když vidí jak se svět díky tomu krůček po krůčku mění.

Jan Žaloudek

Executive Director, Art Director

Skills: architektura, grafický design, ilustrace, fotografie, kreativa

 

Multimediální umělec se zaměřením na architekturu a grafický design. Vystudoval architekturu a fotografii na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a na School of Visual Arts v New Yorku. Ve svých uměleckých dílech rád pracuje pozměněnými významy znaků a sebereflexí. Do týmu studia Družina přináší koncepční a systémovou práci.KLIENTI